Parmigiana : Gegrilde Aubergines, Verse Tomatensaus, Parmezaanse Kaas, Mozzarella Fior di Latte en Basilicum . Vegetarische arancino, Gepaneerde Gefrituurde Bladerdeeg Carnaroli Rijstkroket, gevuld met Mozzarella Fior di Latte en Spinazie
€ 17,90
incl. statiegeld (€ 0,00)
Parmigiana and Beef Ragu' Suppli'
Parmigiana, Gefrituurde aubergines, verse tomatensaus, Parmezaanse kaas, Mozzarella Fior di Latte en basilicum . Beef Ragu' Suppli': Panko Broodkruimels Gefrituurde Bladerdeeg Carnaroli Rijstkroket, gevuld met Mozzarella Fior di Latte, Rundvlees Ragu' en Groene Erwten
€ 17,90
incl. statiegeld (€ 0,00)
Parmigiana and soup
Parmigiana, gefrituurde aubergines, verse tomatensaus, parmezaanse kaas, mozzarella fior di latte en basilicum. Soep, (Veganistisch) San Marzano dop tomaat, ui, knoflook, basilicum, extra vierge olijfolie, zout en peper.
€ 16,90
incl. statiegeld (€ 0,00)
Lasagna and soup
Lasagne, handgemaakte verse lasagne pasta lagen, aangekleed met de klassieke traditionele italiaanse ragù (rundvlees ), verse ricotta, kaas, nootmuskaat en parmezaanse kaas. Soep, (Veganistisch) San Marzano dop tomaat, ui, knoflook, basilicum, extra vierge olijfolie, zout en peper .
€ 16,90
incl. statiegeld (€ 0,00)
Lasagna and Beef Ragu' Suppli'
Lasagne, handgemaakte verse lasagne pasta lagen, aangekleed met de klassieke traditionele italiaanse ragù (rundvlees ), verse ricotta, kaas, nootmuskaat en parmezaanse kaas. Beef Ragu' Suppli': Panko Broodkruimels Gefrituurde Bladerdeeg Carnaroli Rijstkroket, gevuld met Mozzarella Fior di Latte, Rundvlees Ragu' en Groene Erwten
€ 17,90
incl. statiegeld (€ 0,00)
Lasagna and vegetarian arancino
Lasagne. Handgemaakte verse lasagne pasta lagen, bekleed met de klassieke traditionele Italiaanse ragù ( rundvlees ), verse ricotta, kaas, nootmuskaat en parmezaanse kaas. Vegetarische Arancino, Gepaneerde Gefrituurde Bladerdeeg Carnaroli Rijstkroket, gevuld met Mozzarella Fior di Latte en Spinazie
€ 17,90
incl. statiegeld (€ 0,00)
Sandwich and vegetarian arancino
Sandwiches, kies een van onze sandwiches. Vegetarische arancino, Gepaneerde Gefrituurde Bladerdeeg Carnaroli Rijstkroket, gevuld met Mozzarella Fior di Latte en Spinazie
€ 16,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Sandwich and Beef Ragu' Suppli'
Sandwich en Beef Ragu' Suppli': Panko Broodkruimels Gefrituurde Bladerdeeg Carnaroli Rijstkroket, gevuld met Mozzarella Fior di Latte, Rundvlees Ragu' en Groene Erwten
€ 16,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Sandwich and soup
Kies een broodje en een soep
€ 16,90
incl. statiegeld (€ 0,00)
Soup and Beef Ragu' Suppli'
(Veganistisch) San Marzano dop tomaat, ui, knoflook, basilicum, extra vierge olijfolie, zout en peper. Beef Ragu' Suppli': Panko Broodkruimels Gefrituurde Bladerdeeg Carnaroli Rijstkroket, gevuld met Mozzarella Fior di Latte, Rundvlees Ragu' en Groene Erwten
€ 11,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Soup and vegetarian arancino
(Veganistisch) San Marzano dop tomaat, ui, knoflook, basilicum, extra vierge olijfolie, zout en peper . Vegetarische arancino : gepaneerde Gefrituurde Bladerdeeg Carnaroli Rijstkroket, gevuld met Mozzarella Fior di Latte en Spinazie
€ 11,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Voorgerechten en antipasti
Vegan mix Italian platter for 2 persons
Voor 2 personen. Italiaanse veganistische schotel met gemengde gegrilde groenten (aubergine, courgette en paprika), veganistische kaas in Goudse stijl, San Marzano tomatensaus met basilicum, zwarte olijven, artisjokpartjes en zongedroogde tomaten, geserveerd met zuurdesem ciabattabrood.
€ 16,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Taggiasche olives
Klassieke kleine olijf uit de regio rond Taggia in Ligurië aan de Italiaanse Rivièra. Rijpe smaak, nootachtig met een vleugje zoet en bitter
€ 3,70
incl. statiegeld (€ 0,00)
Platter of the Italian myths for 2 persons
Voor 2 personen. Italiaanse schotel met parmaham, spek (gerookt varkensvlees), mortadella IGP, pikante salami ventricina, bresaola (rundvlees), DOP buffelmozzarella, pecorino kaas, zwarte en groene olijven, artisjokpartjes en zongedroogde tomaten. Geserveerd met brood
€ 21,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Vegetarian mix Italian platter for 2 persons
Voor 2 personen. Italiaanse vegetarische schotel met gemengde gegrilde groenten (aubergine, courgette en paprika), DOP buffelmozzarella, pecorino kaas, zwarte en groene olijven, artisjokpartjes en zongedroogde tomaten. Geserveerd met brood
€ 15,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Vegetarian arancini
Gefrituurde, gepaneerde kroket van Carnaroli-rijst, gevuld met mozzarella fior di latte, spinazie en doperwten.
€ 5,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Mixed deep fried veggies ( Vegan )
Vegan. Vegan. Extra licht gefrituurde courgettes, spinazie, bloemkool, wortelen, paprika's en broccoli in italiaanse stij
€ 7,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Nonna's deep fried zucchini flower
Nonna's gefrituurde courgettebloem extra lichte, gefrituurde courgettebloem in een diep beslag, gevuld met mozzarella fior di latte en ansjovis
€ 7,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Vers ciabattabrood (kies een dipsaus)
Vers ciabattabrood gemaakt met ons speciale deeg. Gewoon het beste meel (type 1 en 0) gemengd met extra vergine olijfolie, zuurdesem, zout en gefilterd water. Gewoon geweldig! Kies een saus in het Dippings-menu.
€ 4,90
incl. statiegeld (€ 0,00)
Vlees Arancino
Gepaneerde, gefrituurde rijstkroket van Carnaroli (al onze kroketten zijn gewoonweg goddelijk!) Gevuld met mozzarella fior di latte, tomaten-rundvleesragout en groene erwten
€ 5,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Gemengde gegrilde groenten geserveerd met brood
Een kleurrijke selectie gegrilde aubergine, paprika en courgette, licht gekruid met extra vierge olijfolie, zwarte peper en een snufje zout. Geserveerd met onze handgemaakte zuurdesemciabatta voor een eenvoudige, authentieke en smaakvolle ervaring.
€ 8,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Mini Arancino en Mini Suppli'
Suppli': Gepaneerde, gefrituurde bladerdeeg-carnaroli-rijstkroket gevuld met mozzarella fior di latte en tomatenrund- en varkensragù.Arancini (vegetarisch):Gepaneerde gefrituurde bladerdeeg carnaroli rijstkroket, gevuld met mozzarella fior di latte, verse mix champignons en erwten.
€ 5,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
> New < Caprese
Verse tomaat, buffelmozzarella, extra vergine olijfolie, basilicum, zout en peper. Gemaakt in Nederland door Italiaanse handen, met 100% Nederlandse buffelmelk.
€ 11,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
> Nieuw < Rundvlees Ragu' Suppli
Panko Broodkruimels Gefrituurde Bladerdeeg Carnaroli Rijstkroket, gevuld met Mozzarella Fior di Latte, Rundvlees Ragu' en Groene Erwten
€ 7,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
> Nieuw < 5 Cheese Suppli'
Panko Broodkruimels Gefrituurde Bladerdeeg Carnaroli Rijstkroket, gevuld met Mozzarella Fior di Latte, Gerookte Scamorza, Pecorino, Parmezaanse kaas en Gorgonzola (Italiaanse Blauwe Kaas)
€ 7,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Dips en sauzen
Rucola pestosaus
Rucola, pijnboompitten, Parmezaanse kaas, knoflook, olijfolie en zout
€ 2,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Dop San Marzano Tomaten-Basilicumsaus
€ 2,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Green pesto sauce
Vegetarisch. Groene pesto met basilicum, pijnboompitten, Parmezaanse kaas, knoflook, extra vergine olijfolie en zout
€ 3,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Truffle mayo sauce
Vegetarisch. Mayo, citroensap, knoflook en zout
€ 2,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pumpkin cream
Vegetarisch. Pompoencrème met ui, knoflook en Parmezaanse kaas
€ 2,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Rode pestosaus
Vegetarisch. Rode pesto met basilicum, tomaat, pijnboompitten, Parmezaanse kaas, knoflook, extra vierge olijfolie en zout.
€ 3,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Salades
Mediterranea Salad met brood
Gemengde salade met jonge spinazie, rucola en sla, komkommer, Taggiasche olijven, maïs, zongedroogde tomaten, extra vierge olijfolie en zout. Geserveerd met zuurdesem ciabattabrood of ciabattabroodcroutons.
€ 14,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Buffelmozzarellasalade met brood
Gemengde salade met jonge spinazie, rucola en sla, buffelmozzarella, verse tomaten, komkommer, balsamico glazuur, extra vergine olijfolie en zout. Geserveerd met zuurdesem ciabattabrood of ciabattabroodcroutons
€ 14,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Salade met kipfilet van Kaddour - Kalkoensalamisalade
Gemengde salade met verse babyspinazie, rucola en sla, kipfilet van Kaddour, zelfgemaakte pecorino- en parmezaanse kaassaus, zelfgemaakte ciabattabroodcroutons, extra vierge olijfolie en salami
€ 16,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Dressings
Italiaanse extra vierge olijfolie en verse basilicum
Handgemaakte extra vierge olijfolie met verse basilicum
€ 0,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Italiaanse extra vierge olijfolie en verse peperoncino
Handgemaakte extra vierge olijfolie met verse peperoncino
€ 0,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Italiaanse extra vierge olijfolie en verse knoflook
Handgemaakte extra vierge olijfolie met verse knoflook
€ 0,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Italiaanse White Truffle Extra Virgin Olive Oil
€ 1,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Panini's
Italian style panino
Keuze uit: Parmaham of pittige salami of spek of mortadella of prosciutto cotto of salami milano of pancetta arrotolata (Italiaans spek). Panino met uw favoriete Italiaanse vleeswaren, Dop buffelmozzarella, sla, Evo-olie en zout. (Geen vlees, Voor vegetariërs: gemengde gegrilde groenten: aubergine, courgette en paprika)
€ 12,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
New - Prosciutto Cotto Panino - ( Vegetarische optie )
Dop buffelmozzarella, gekookte ham, ( italiaanse prosciutto cotto ), gegrilde artisjokken, gemengde champignons ja . Ook eekhoorntjesbrood, Evo-olie en zout. Geen vlees . Voor vegetariërs: gemengde gegrilde groenten: aubergine, courgette en paprika
€ 12,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Rundersalami van Kaddour Panino
Kies je favoriete halalvlees van Kaddour: rundersalami of kipfilet. Panino met je favoriete halalvlees, buffelmozzarella, sla en truffelmayonaise.
€ 12,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Firewoman vegetarisch
Vegetarisch. DOP buffelmozzarella, gekookte aardappelen, gemengde gegrilde groenten (aubergine, courgette en paprika), zwarte olijven, extra vergine olijfolie en zout
Panino met buffelmozzarella, aardappelpuree, pittige Ventricina-salami, taggiasche olijven, Evo-olie en zout. (Geen vlees, Voor de vegetariërs: gemengde gegrilde groenten: aubergines, courgette en paprika's)
€ 12,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Caprese
Vegetarisch. DOP buffelmozzarella, verse tomaat, groene pesto, rucola, extra vergin olie en zout
€ 12,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Nieuw Tonijn Panino
Buffelmozzarella, tonijn, mayonaise, kappertjes, uien, sla, extra vierge olijfolie en een beetje zout
€ 12,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Onze vegan panini's
Vegan panino
Meng gegrilde groenten (aubergine, courgette en paprika), veganistische Goudse kaas, sla, extra vergine olijfolie en zout.
€ 12,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Soepen
Tomato soup
Vegetarisch. San Marzano dop-tomaten, basilicum, extra vergine olijfolie, een beetje verse room, zout en peper.
€ 7,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Minestrone ( Vegan )
De klassieke Italiaanse groentesoep, een heerlijke mix van verse groenten met bloemkool, broccoli, wortelen, uien, borlottibonen, tomatensaus, zwarte peper, tijm, extra vergine olijfolie en zout. Brood erbij!
€ 7,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pasta's
Kinderportie handgemaakte Penne alla bolognese
Handgemaakte penne pasta met onze Bolognesesaus, runder- en varkensragout (vegetarische optie, kies uw pastasaus). Als u liever een andere pasta wilt, vermeld dit dan in het opmerkingenveld: gnocchi of tagliatelle .
€ 7,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Onze lasagne
Handgemaakte verse lasagne pastalagen met de klassieke traditionele Italiaanse ragù (rundvlees en varkensvlees), verse ricotta kaas, nootmuskaat en Parmezaanse kaas
€ 15,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Handgemaakte Penne Pasta alla Bolognese
Handgemaakte Penne Pasta met onze Bolognesesaus, runder- en varkensragout (Vegetarische optie, kies uw pastasaus)
€ 14,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Onze lasagne halve portie
Handgemaakte verse lasagnelagen, belegd met de klassieke traditionele Italiaanse ragù (rundvlees en varkensvlees), verse ricotta, nootmuskaat en Parmezaanse kaas. Halve portie.
€ 8,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Kies je handgemaakte pasta en verse saus
Pasta : Handgemaakte eierpenne of Handgemaakte bronzen tagliatelle of Handgemaakte aardappelgnocchi - sauzen : Verse San Marzano Dop tomatensaus en basilicum (V), of Mix Champignons (Eekhoorntjesbrood top!) En Zwarte Truffel (V) of Basilicumpestosaus (V) of Bolognesesaus (Rundvlees- en varkensragù met tomaat) of Babyverse spinazie, aubergine, zongedroogde tomaat en geklaarde boter (V) of Voeg verse roomsaus toe
€ 14,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Our parmigiana
Vegetarisch. Gefrituurde aubergines, verse tomatensaus, Parmezaanse kaas, mozzarella fior di latte en basilicum
€ 15,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Handgemaakte ravioli (V)
Handgemaakte ravioli gevuld met verse schapenricotta en spinazie, op smaak gebracht met verse spinazie, aubergine, zongedroogde tomaten en geklaarde boter. Geserveerd met Parmezaanse kaas erbij.
€ 17,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pizza's
Winter pizza
Vegetarisch. Buffelmozzarella DOP, verse varkensworst, verse mix van champignons, verse thijm, extra vergine olijfolie, zwarte peper en zout
€ 19,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Crostino al prosciutto cotto
Witte pizza met buffelmozzarella, gekookte ham (Italiaanse prosciutto cotto), gegrilde artisjokken, gemengde champignons, olijfolie en zout
€ 18,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Diavola
San Marzano Dop tomatensaus, Fior di Latte mozzarella, pittige salami van Ventricina en Nduja uit Calabrië, Taggiasche olijven, Evo-olie en zout. Geserveerd met extra vierge olijfolie met chilipeper voor een pittige smaak
€ 17,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Spring
Vegetarisch. San Marzano DOP tomatensaus, fior di latte mozzarella, rucola, geraspte Parmezaanse kaas, balsamicoazijn glazuur, extra vergine olijfolie en zout
€ 16,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Tonijn pizza
San marzano dop tomatensaus, mozzarella fior di latte, tonijn, rode uien, kappertjes, evo olie en zout
€ 17,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Rundvlees Salami Pizza ( Halal )
Tomatensaus met San Marzano dop-keurmerk, fior di latte mozzarella, Kaddour rundvleessalami (ook verkrijgbaar met Kaddour kipfilet, selecteer optie), rucola, Parmezaanse kaasschaafsel, balsamicoazijnglazuur, extra vergine olijfolie en zout.
€ 18,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Special shape pizza bambino
Vegetarisch. San Marzano DOP tomatensaus, fior di latte mozzarella, zwarte olijven, Franse frietjes, extra vergine olijfolie en een snufje zout
€ 10,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
4 stagioni
San Marzano DOP tomatensaus, mozzarella fior di latte, champignons, ham, artisjokken, zwarte olijven, spinazie, basilicum en Evo olie en zout
€ 22,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Vegetarische Calzone ( Vleesoptie )
Een gevouwen pizza, pizzazak gevuld met Fior di Latte mozzarella, Dop San Marzano tomatensaus, gemengde champignons (ook eekhoorntjesbrood) en gorgonzola (Italiaanse blauwe kaas), dichtgeklapt en perfect gebakken . Vleesoptie : voeg je favoriete Italiaanse charcuterie of Italiaanse Toscaanse worst toe, Bekijk de extra's .
€ 18,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Parmaham en Witte truffel
Witte pizza met buffelmozzarella, witte truffelolie, parmaham, rucola, geschaafde Parmezaanse kaas, Evo-olie en zout.
€ 18,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Mortazza
Witte pizza met buffelmozzarella, mortadella Igp, groene pestosaus, Evo-olie en zout
€ 17,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
King broccolo
Met vegetarische optie. San Marzano Dop tomatensaus, fior di latte mozzarella, broccoletti (friarielli, kleine zoete broccoli), ansjovis uit de Cantabrische zee, extra vergine olijfolie en zout .
€ 18,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Carpaccio pizza
San Marzano DOP tomatensaus, fior di latte mozzarella, rucola, geraspte Parmezaanse kaas, rundercarpaccio, balsamicoazijn glazuur, extra vergine olijfolie en zout
€ 17,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Queen margherita
Vegetarisch. San Marzano DOP tomatensaus, fior di latte mozzarella, bassilicum, extra vergine olijfolie en zout
€ 13,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Ik ben in de herfst weer terug ! Biologische pompoen, gemengde champignons en Toscaanse worst
Delicate biologische pompoencrème, Fior di Latte mozzarella, gemengde champignons (ook eekhoorntjesbrood), Italiaanse Toscaanse worst, Evo-olie en zout
€ 19,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
A sentimento 4 formaggi
Super cheesy crunchy pizza met Parmezaanse kaas, gorgonzola blue cheese, buffelmozzarella, Verse Ricotta, Evo-olie en Zwarte Peper
€ 18,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Summer time
Vegetarisch. Buffelmozzarella Dop, San Marzano Dop tomatensaus, aubergine, Zongedroogde tomaten, basilicumpesto, extra vergine olijfolie en zout
€ 16,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Bufala perfume
Vegetarisch. San Marzano DOP tomatensaus, buffelmozzarella DOP, stukjes verse ricotta kaas, basilicum, extra vergine olijfolie en zout
€ 17,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Ortolana Pizza
Dop San Marzano tomatensaus, Fior di Latte mozzarella, aubergine, courgette, paprika, extra vierge olijfolie en zout. Geen tomatensaus? Geen probleem, vraag naar een witte bodem en we voegen wat balsamico glazuur toe aan je pizza!
€ 17,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Popeye Pizza (V)
Een witte pizza met een romige bodem van babyspinazie, belegd met Fior di Latte mozzarella, champignons, Gorgonzola blauwe kaas en extra vierge olijfolie. Optie: Voeg Italiaanse Toscaanse worst met venkel toe voor een hartige twist, of Milano salami, rundvleessalami of prosciutto cotto. Vraag met of zonder Gorgonzola blauwe kaas.
€ 18,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Vegan pizza's
Marinara Classic ( Vegan )
Vegan. San Marzano DOP tomatensaus, huisgemaakte extra vergine olijfolie met knoflook, verse oregano, basilicum en zout
€ 13,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Biologische pompoen en gemengde champignons
Delicate biologische pompoencrème, veganistische mozzarella, gemengde champignons (ook eekhoorntjesbrood), verse spinazie in olijfolie en zoutdelicate biologische pompoencrème, vegan mozzarella, eekhoorntjesbrood, verse spinazie, gebakken met Evo-olie en zout
€ 16,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Vegan groene
Plantaardige witte pizza met romige babyspinaziesaus, belegd met veganistische mozzarella, gebakken champignons, extra vierge olijfolie en een beetje zout.
€ 16,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Vegan zomer
Klassieke basis van dop San Marzano tomatensaus, getopt met veganistische mozzarella, rucola, kappertjes, zongedroogde tomaten en extra vierge olijfolie met een vleugje zout, voor een frisse, pittige en evenwichtige smaak. Fris, levendig en volledig plantaardig.
€ 17,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Desserts
Tiramisù
Een traditioneel Italiaans dessert met lagen lange vingers gedrenkt in espresso koffie en romige mascarpone vulling, bestrooid met cacaopoeder. Een onweerstaanbare smaakervaring
€ 7,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Lemon tiramisu met limoncello
Het traditionele Italiaanse dessert met laagjes lange vingers gedrenkt in citroensap met limoncello en een romige mascarponevulling, bestrooid met citroenschil. Een onweerstaanbare smaakervaring . Bevat alcohol.
€ 8,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Fried pizza balls with handmade chocolate sauce
Vegan. Gefrituurd luchtig pizzadeeg met zelfgemaakte chocoladecrème
€ 7,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Witte chocolade, mascarpone en verse ricotta cheesecake
Een heerlijke cheesecake gemaakt met een romige vulling van witte chocolade, mascarpone en verse ricotta, op een knapperige bodem van verkruimelde koekjes, versierd met verse bessenpuree
€ 7,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Panna Cotta (Kies je saus!)
Een klassiek Italiaans dessert gemaakt met verse room, vanille en suiker. (Kies je topping) Gegarneerd met gemengde bessenpuree of zelfgemaakte chocoladesaus. Een zoete traktatie om je maaltijd mee af te sluiten!
€ 7,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Dark Chocolate Cake with creme patissiere
Dark Chocolate Cake with creme patissiere
€ 7,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Vanilla Lemon Tart
Vanilla Lemon Tart
€ 7,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Dranken
Schulp biologisch sinaasappelsap
€ 3,00
incl. statiegeld (€ 0,00), € 15,00/l, 0,2l
Schulp biologisch appelsap
€ 3,00
incl. statiegeld (€ 0,00), € 15,00/l, 0,2l
Red Bull Energy Drink 250ml
€ 3,75
incl. statiegeld (€ 0,00), € 15,00/l, 0,25l
Fanta orange 330ml
€ 3,15
incl. statiegeld (€ 0,15)
San Pellegrino water 500ml
€ 3,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Panna water 750ml
Glazen fles
€ 4,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
San Pellegrino water 750ml
Glazen fles
€ 4,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Sprite Zero Sugar 0.33ml
€ 3,00
incl. statiegeld (€ 0,00), € 9,09/l, 0,33l
Panna water 500ml
€ 3,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Estathe Ice Tea Peach 330ml
Italiaanse tce tea
€ 3,75
incl. statiegeld (€ 0,00), € 11,36/l, 0,33l
Estathe Ice Tea Lemon 330ml
Italiaanse tce tea
€ 3,75
incl. statiegeld (€ 0,00), € 11,36/l, 0,33l
Chinotto San Pellegrino
Italiaanse frisdrank met een kenmerkende bitterzoete smaak, gemaakt van de chinottovrucht, een kleine, bittere sinaasappel
€ 3,50
incl. statiegeld (€ 0,00), € 17,50/l, 0,2l
Crodino
Crodino is een Italiaans aperitief op basis van kruiden, fruitextracten en mineraalwater